Голки універсальні Schmetz №80
- Виробник: Schmetz (Німеччина)
- Голок в наборі: 5шт
- Розмір: 80/12
- Стандарт голок: 130/705H
- Форма колби: зрізана
- Призначення: для побутових швейних машин
Пропонуємо увазі покупців універсальні голки №80 від німецького виробника Schmetz.
Голки різних типів розрізняються між собою способом заточування їх вістря. Вістря голки універального типу має середньогостру заточку, яка дозволяє легко проникати між волокнами більшості «некапризних» нетягнущихся видів тканини і виконувати практично всі види рядків. Універсальні голки є найбільш поширеними: вони є в арсеналі будь-кравчині.
Універсальні голки маркуються буквою «Н». Число 80 в маркуванні голки говорить про її діаметр - 0.82 мм. Голки з таким діаметром найкраще підходять для шиття бязі, штапеля, бавовни, льону, костюмних тканин, а також для більш тонких матеріалів: крепдешину, батисту, шифону та ін.
Німецька компанія Schmetz - це світовий лідер якості у виробництві голок для швейних машин. Головною особливістю виробів цього бренду є високоякісна міцна сталь і спеціальне покриття, які, в поєднанні один з одним, забезпечують високу довговічність.
- Тип голки:Універсальні
- Розмір голки:80/12
- Кількість в упаковці:5
- Бренд:Schmetz
- Країна виробник:Німеччина
Наташа
Очень качественные иголочки отлично подошли на мою Minerva
Схожі товари
Оформлення замовлення
на сайті або по телефону
Підтвердження замовлення
дзвінок до вас менеджера
Оплата замовлення
доступний для вас спосіб
Доставка по Україні
будь-який зручний метод
